
влевовправо
Гламурна підвісна кришталева світлодіодна люстра в спальню, 30W, хром
- В наявності
- Код: 7206-3A/300+200HR
3 060 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра з фото, гламурна підвісна кришталева світлодіодна люстра для спальні потужністю 30 Вт з хромованими елементами. Люстра має сучасний дизайн з двома кільцями різного діаметру, які висять один над одним, створюючи візуальний ефект динаміки та витонченості. Кожне кільце обрамлене блискучими кришталевими елементами, які додають люстрі розкішного вигляду, відбиваючи та розсіюючи світло у всі боки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.6 kg |
| Висота | 1200 mm |
| Габарити паковання | 36x36x15 |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Діаметр плафона | 200 mm |
| Довжина монтажної планки | 130 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Загальна потужність | 30 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.019 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 1650 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Колірна температура | 6000 K |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
- Ціна: 3 060 ₴


