
влевовправо
LED Люстра підвіс Кришталеві кільця в вітальню, 30 W, хром
- В наявності
- Код: 7206-3W/300+200HR
2 730 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED люстра підвіс "Кришталеві кільця" в вітальню від ТМ "Діаша", потужністю 30 Вт з хромованою основою. Ця елегантна підвісна люстра має два круглі кільця, які підвішені на тонких тросах, створюючи ефект легкості та невагомості. Кожне кільце обрамлене великими кришталевими елементами, які відбивають світло, створюючи приголомшливий ефект мерехтіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 kg |
| Висота | 1200 mm |
| Габарити паковання | 36x36x13 |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Діаметр плафона | 200 mm |
| Довжина монтажної планки | 130 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Загальна потужність | 30 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.017 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 1650 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
- Ціна: 2 730 ₴


