
влевовправо
Кришталева світлодіодна люстра-підвіс, 56W
- В наявності
- Код: 7242/560+400+230HR
5 200 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо Ви хочете прикрасити Ваше житло світильниками, виконаними в одному стилі, то в цьому Вам допоможе пропонована ТМ «Діаша» різноманітність розмірів та форм світлодіодних люстр.
Представлені Вам люстри є флагманом на ринку люстр України. Ця модель укомплектована світлодіодними лампами потужністю 56Вт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.5 kg |
| Висота | 1100 mm |
| Габарити паковання | 44x62x17 |
| Діаметр основи | 220 mm |
| Діаметр плафона | 230 mm |
| Довжина монтажної планки | 200 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 700 mm |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Загальна потужність | 56 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.046 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 3080 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип керування | пульт |
| Форма плафона | овал |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 560 mm |
- Ціна: 5 200 ₴
