
влевовправо
Кришталева світлодіодна люстра-підвіс, 56W
- В наявності
- Код: 7201-6A/480+340+190G
5 200 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо Ви хочете прикрасити Ваше житло світильниками, виконаними в одному стилі, то в цьому Вам допоможе пропонована ТМ «Діаша» різноманітність розмірів та форм світлодіодних люстр.
Представлені Вам люстри є флагманом на ринку люстр України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 kg |
| Висота | 1100 mm |
| Габарити паковання | 54x54x15 |
| Діаметр основи | 220 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Загальна потужність | 55 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.044 м3 |
| Світловий потік | 3025 lm |
| Ширина (Діаметр) | 480 mm |
- Ціна: 5 200 ₴
