
влевовправо
Унікальна стельова кришталева Led люстра з пультом, 78Вт, хром
- В наявності
- Код: 7707-3A/HR
6 830 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальна стельова кришталева LED люстра з пультом від ТМ "Діаша" потужністю 78 W, виконана в хромованому кольорі, вражає своїм неповторним дизайном та витонченістю. Її основний елемент – три великі квадратні рамки, які гармонійно перетинаються на різних рівнях, створюючи приголомшливу геометричну композицію. Кожна рамка щедро інкрустована блискучими кристалами, які відбивають світло, утворюючи магічне сяйво. Хромована металева основа підкреслює сучасний стиль люстри, додаючи їй елегантності та розкоші. Завдяки своєму незвичайному дизайну, ця люстра стає справжнім епіцентром кімнати, притягуючи погляди та додаючи простору відчуття витонченості та багатства.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.6 kg |
| Висота | 220 mm |
| Габарити паковання | 56x72x16 |
| Довжина: | 650 mm |
| Довжина монтажної планки | 530 mm |
| Довжина основи | 650 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Загальна потужність | 78 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.065 м3 |
| Обладнання | світлодіодне підсвічування |
| Світловий потік | 4290 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
| Ширина основи | 150 mm |
- Ціна: 6 830 ₴


