
влевовправо
Унікальна підвісна кришталева світлодіодна люстра, 40W, хром
- В наявності
- Код: 7219/400+400HR
4 420 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед вами унікальна підвісна кришталева світлодіодна люстра, яка є втіленням сучасного дизайну та розкоші. Ця люстра відразу привертає увагу своєю унікальною композицією, що складається з двох перехрещених дугоподібних елементів. Кожен з них ретельно інкрустований численними кристалами, які відбивають і розсіюють світло, створюючи чарівний ефект блиску.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Габарити паковання | 46x50x17 |
| Діаметр плафона | 400 mm |
| Довжина: | 640 mm |
| Довжина монтажної планки | 290 mm |
| Довжина основи | 380 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Загальна потужність | 40 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.039 м3 |
| Світловий потік | 2200 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 350 mm |
| Ширина основи | 90 mm |
- Ціна: 4 420 ₴


