
влевовправо
Золота підвісна LED люстра Кришталеві кільця в спальню, 55 Вт
- В наявності
- Код: 7206-6A/480+340G
4 680 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Золота підвісна LED люстра "Кришталеві кільця" для спальні від ТМ "Діаша", яка відрізняється своєю розкішшю та витонченістю. Ця люстра кільця, потужністю 55 W, виконана в золотому кольорі металевих частин, що додає їй особливої елегантності та шарму. Кришталеві кільця, що складають основу люстри, підвішені на тонких тросах, створюючи враження невагомості та легкості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 kg |
| Висота | 1050 mm |
| Габарити паковання | 54x54x11 |
| Діаметр основи | 200 mm |
| Діаметр плафона | 340 mm |
| Довжина монтажної планки | 180 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Загальна потужність | 43 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.032 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 2365 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 480 mm |
- Ціна: 4 680 ₴


