
влевовправо
Шикарна світлодіодна люстра підвіс Кришталеві кільця, 65Вт, золото
- В наявності
- Код: 7206-8W/580+400G
5 200 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарна світлодіодна люстра підвіс "Кришталеві кільця" від ТМ "Діаша", випромінює елегантність і сучасний стиль. Ця люстра підвіс складається з двох блискучих кришталевих кілець, підвішених на тонких тросах, які створюють ілюзію невагомості та легкості. Кожен кристал відбиває світло, розсипаючи його тисячами іскорок, що надає приміщенню розкішний вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Габарити паковання | 63x63x9 |
| Діаметр основи | 200 mm |
| Діаметр плафона | 400 mm |
| Довжина монтажної планки | 160 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Загальна потужність | 65 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.036 м3 |
| Світловий потік | 3575 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 580 mm |
- Ціна: 5 200 ₴


