
влевовправо
Сучасна LED люстра підвіс Кришталеві кільця, 55W, золото
- В наявності
- Код: 7206-6W/480+340G
4 160 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна LED люстра підвіс "Кришталеві кільця" від ТМ "Діаша", потужністю 55 Вт з золотою основою. Ця елегантна люстра немов справжній шедевр ювелірного мистецтва захоплює своїм витонченим дизайном і сяючими деталями. Два кільця, підвішені на тонких тросах, здаються невагомими, наче ширяють у повітрі. Кришталеві елементи, що обрамляють кільця, блищать і переливаються у світлі світлодіодів, немов дорогоцінні камені, що підкорюють своєю красою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Габарити паковання | 54x54x9 |
| Діаметр основи | 200 mm |
| Діаметр плафона | 340 mm |
| Довжина монтажної планки | 160 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 55 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.026 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 3025 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 480 mm |
- Ціна: 4 160 ₴


