
влевовправо
Чарівна підвісна кришталева світлодіодна люстра, 32W, хром
- В наявності
- Код: 7710-2A/200+300HR
3 450 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра з фото, це чарівна підвісна кришталева світлодіодна люстра потужністю 32 Вт із хромованою основою. Ця вражаюча люстра підвіс має унікальний дизайн, який включає дві кільцеві рамки, що перетинаються та звисають на тонких тросах, створюючи відчуття легкості та невагомості. Кришталеві елементи обрамляють кожне кільце, додаючи блиску та елегантності, а хромовані поверхні підкреслюють сучасний стиль люстри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 kg |
| Висота | 1200 mm |
| Габарити паковання | 36x44x27 |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Діаметр плафона | 300 mm |
| Довжина монтажної планки | 140 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Загальна потужність | 32 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.043 м3 |
| Світловий потік | 1760 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Колірна температура | 6000 K |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
- Ціна: 3 450 ₴


