
влевовправо
Унікальна новинка, світлодіодна люстра кришталі кільцями, 70 Вт, хром
- В наявності
- Код: 7201F/650+450+250G
6 960 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальна новинка, світлодіодна люстра кришталі кільцями, потужністю 70 Вт, від українського виробника ТМ «Діаша» вражає своєю елегантністю та якістю. Ця гармонійна кришталева ледовська люстра на тросах є чудовим вибором для сучасних інтер'єрів.
Вишуканий дизайн люстри діодної виділяє її серед інших освітлювальних приладів, роблячи її центральним елементом у будь-якому приміщенні. Як люстра модерн, вона підійде для сучасних інтер'єрів, підкреслюючи стиль та смак власника. Купити люстри гуртом від ТМ «Діаша» стало простіше, ніж будь-коли, завдяки їх доступності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.6 kg |
| Висота | 950 mm |
| Габарити паковання | 70x70x15 |
| Діаметр основи | 220 mm |
| Діаметр плафона | 450 mm |
| Довжина монтажної планки | 190 mm |
| Довжина ланцюга | 800 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 600 mm |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 70 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.074 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 3850 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 650 mm |
- Ціна: 6 960 ₴
