
влевовправо
Класичне, якісне бра з кришталю на 2 лампи, золото
- В наявності
- Код: 8805-B SG
1 430 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
НОВИНКА 2024! Цей кришталевий настінний світильник є кульмінацією вишуканості та дизайнерської думки, інженерного мистецтва та художньої виразності. Як бра для читання, яке слугує доповненням до люстри, воно ніби камерний оркестр, що довершує симфонію світла і тіні, розкидану своїм більш величним партнером – центральною люстрою. Разом вони створюють багатогранне світлове шоу, що омиває кімнату різноманіттям відтінків і відблисків, неначе сонячні промені, що пробиваються крізь ранкову росу.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Висота | 310 mm |
| Габарити паковання | 50x150x15 |
| Довжина монтажної планки | 100 mm |
| Довжина основи | 155 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.113 м3 |
| От стены | 130 mm |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 210 mm |
| Ширина основи | 90 mm |
- Ціна: 1 430 ₴

