
влевовправо
Настінне бра Diasha 9466 золото-зелений квіткові мотиви
- В наявності
- Код: 9466/2AGB
130 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальне галогенове бра Diasha з квітковими мотивами
Відкрийте для себе вишуканість та естетику з настінним галогеновим бра від торгової марки "Діаша". Цей світильник втілює концепцію квіткових мотивів, які випромінюють розкіш та благородство. Його золотисті стебла та кристали роблять кожну кімнату справжнім витвором мистецтва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 kg |
| Висота | 310 mm |
| Габарити паковання | 26x30x12 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина монтажної планки | 80 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 20 W |
| Напруга | 12 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.009 м3 |
| Особливості | можливість переробки під світлодіодну лампочку 220V |
| От стены | 180 mm |
| Патрон | G4 |
| Тип ламп | галогенова |
| Ширина (Діаметр) | 260 mm |
- Ціна: 130 ₴
