Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо кришталеву світлодіодну підвісну люстру, яка стане центральною окрасою будь-якого інтер′єру. Ця модель не лише забезпечує яскраве освітлення, але й додає простору нотку розкоші завдяки своєму вишуканому дизайну з хромованими елементами.
Дизайн і матеріали
Люстра виготовлена з високоякісного хрому та прозорого кришталю, що створює ефект блиску, підкреслюючи сучасний стиль. Дві кільцеві конструкції прикрашені кришталевими підвісками, що віддзеркалюють світло й розсіюють його по всій кімнаті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 kg |
| Висота | 800 mm |
| Габарити паковання | 66x66x13 |
| Діаметр основи | 180 mm |
| Довжина монтажної планки | 140 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 350 mm |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Загальна потужність | 55 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.057 м3 |
| Світловий потік | 3025 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
- Ціна: 7 350 ₴



