
влевовправо
Кришталева підвісна люстра золото 68 Вт ПДУ
- В наявності
- Код: 7930/500x300CH
5 010 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна кришталева підвісна люстра 68 Вт — золото, овальна форма з пультом
Ця кришталева підвісна люстра з вбудованим LED модулем 68 Вт створює насичене загальне освітлення для кімнати приблизно до 12 м². Овальна форма та прозорі кришталеві елементи підсилюють світловий потік, формуючи м’які відблиски без різких тіней. Модель підвішується на тросах до металевої основи та постачається з пультом дистанційного керування, що додає комфорту у щоденному використанні. Виконання у відтінку золото підтримує сучасні та неокласичні інтер’єри; як альтернатива, зазвичай доступний варіант у хромі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 kg |
| Висота | 1050 mm |
| Габарити паковання | 38x66x19 |
| Діаметр основи | 180 mm |
| Довжина: | 580 mm |
| Довжина монтажної планки | 150 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Загальна потужність | 50 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.048 м3 |
| Світловий потік | 2750 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 320 mm |
- Ціна: 5 010 ₴


