Фасадний LED світильник Diasha золото 7Вт UpDown
- В наявності
- Код: PX-13
1 620 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасадний LED світильник Diasha золото 7Вт UpDown
1 620 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний вуличний LED світильник UpDown 7 Вт — акцент на фасаді без зайвих витрат
Diasha фасадний світлодіодний світильник у золотому кольорі пропонує двостороннє випромінювання світла вгору та вниз. Така подача світла зазвичай створює виразні світлові пучки, що підкреслюють рельєф стін, номери будинку, матеріали фасаду або зони входу. Потужність 7 Вт передбачає економне споживання електроенергії та достатній світловий акцент для орієнтації та декоративних задач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26 kg |
| Висота | 200 mm |
| Світловий потік | 385 lm |
| Габарити паковання | 33x10x7 |
| Довжина монтажної планки | 90 mm |
| Довжина основи | 100 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Загальна потужність | 7 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.003 м3 |
| От стены | 100 mm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | фарба |
| Тип світильника | Настінний |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 60 mm |
| Ширина основи | 45 mm |
- Ціна: 1 620 ₴