
влевовправо
Накладний чорний циліндричний точковий світильник направленого світл
- В наявності
- Код: XPB-1
410 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний точковий поворотний світильник направленого світла для кухні від ТМ "Діаша", який відрізняється своєю сучасною та елегантною формою. Світильник має циліндричну форму, з органічним переходом, що дозволяє домогтися дифузного розсіювання світла. Його чорний колір підкреслює лаконічність дизайну, який впишеться в будь-який сучасний простір, додаючи йому свіжості та легкості.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Накладний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27 kg |
| Висота | 180 mm |
| Габарити паковання | 21x7x7 |
| Діаметр основи | 60 mm |
| Діаметр плафона | 60 mm |
| Довжина монтажної планки | 50 mm |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Кількість ламп | 1 |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Патрон | GU10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | фарба |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 60 mm |
- Ціна: 410 ₴

