Накладний чорний циліндричний точковий світильник направленого світл
- В наявності
- Код: XPB-2
1 000 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний чорний циліндричний точковий світильник направленого світл
1 000 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний точковий поворотний світильник направленого світла для кухні від ТМ "Діаша", який відрізняється своєю сучасною та елегантною формою. Світильник має циліндричну форму, з органічним переходом, що дозволяє домогтися дифузного розсіювання світла. Його чорний колір підкреслює лаконічність дизайну, який впишеться в будь-який сучасний простір, додаючи йому свіжості та легкості.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Накладний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.75 kg |
| Висота | 180 mm |
| Висота плафона | 110 mm |
| Габарити паковання | 33x21x8 |
| Діаметр плафона | 60 mm |
| Довжина монтажної планки | 290 mm |
| Довжина основи | 300 mm |
| Кількість в пакованні | 10 |
| Кількість ламп | 2 |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.007 м3 |
| Патрон | GU10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | фарба |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 470 mm |
| Ширина основи | 50 mm |
- Ціна: 1 000 ₴