
влевовправо
Вишуканий, гармонійний накладний точковий світильник
- В наявності
- Код: PX-20
470 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний точковий світильник від ТМ "Діаша", що віддзеркалює сучасний підхід до дизайну освітлювальних приладів.
ТМ «Діаша» пропонує особливі умови для дизайнерів інтер′єрів, які бажають купити світильники та люстри гуртом для своїх клієнтів.
Цей світильник має просту, але виразну циліндричну форму чорного кольору, яка м′яко ловить світло навколишнього середовища та розсіює його, створюючи теплу та затишну атмосферу.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип світильника | Накладний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29 kg |
| Висота | 240 mm |
| Габарити паковання | 32x7x7 |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Кількість ламп | 1 |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.002 м3 |
| Патрон | GU10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | фарба |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 55 mm |
- Ціна: 470 ₴

