
Повітряний світильник Bubble Ø20 см із латунною основою
- В наявності
- Код: AA22397-200 AB+CL
2 990 ₴
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для спальні |
|---|---|
| Форма | Куля |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір корпусу | Латунь |
| Серія | AA 397 |
| Розмір плафона | 20 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 7,5 w |
| Максимальна висота | 145 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Вага | 1,5 кг |
| Розмір упаковки | 36х25х25 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 20 см |
Опис товару
Легка та повітряна серія підвісних світильників Bubble з прозорого скла та елегантним латунним корпусом ідеально підкреслить красу вашого інтер’єру. Завдяки мінімалістичному дизайну, ці світильники не перевантажують простір, додаючи лише витонченості й гармонії у найкращих традиціях стилю.
Серія Bubble представлена у розмірі 20см
- Круглий одинарний плафон — доступний у розмірах: діаметром 20 см, чудово підійде для невеликих приміщень або як акцент у комбінації з іншими світильниками.
- Молекулярна форма — центральний великий плафон із чотирма меншими декоративними кулями навколо.
Світильники Bubble прекрасно комбінуються між собою, дозволяючи створювати унікальні композиції та додавати простору динамічності й візуальної глибини.
Світлодіодний елемент під латунною фурнітурою (7х4 см) потужністю 7,5 Вт забезпечує нейтральне освітлення — ідеальне для створення затишної атмосфери.
Ці світильники стануть чудовим вибором для віталень, спалень, кухонь чи холів, де важливо зберегти легкість і світлість простору. Вони також ідеальні для ресторанних інтер’єрів та комерційних приміщень, де їхня витонченість і прозорість створять стильну та привабливу атмосферу для відвідувачів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 2 990 ₴

