
Світлодіодна люстра на пульті керування 2271593-5 MB
- В наявності
- Код: 2271593
1 475 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Кількість джерел світла | 5 |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
Габаритні розміри
| Діаметр | 50 см |
|---|---|
| Висота | 8 см |
Люстра світлодіодна стельова на 5 джерела світла (вбудовані світлодіоди), пульт ду з димером, колір каркаса чорний, діаметр 50 см, висота 8 см, каркас метал, потужність 70 Вт.
Відмітною особливістю стельового світильника є можливість настроювання яскравості світла, колірної температури (від холодного до теплого), а також функція <<нічник>>. До комплекту входить пульт дистанційного керування, що дає змогу вмикати та вимикати світильник, встановлювати необхідні параметри освітлення, не відвертаючи уваги від роботи та відпочинку. Режим <<нічник>> забезпечує комфортну, м'яку підсвітку кімнати в нічну пору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 1 475 ₴