
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед Вами зовсім нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер′єр - класичний, сучасний і навіть в стилі «хай-тек».
Розсыювач виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже м′яко. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м′якого освітлення дуже важливий в приміщеннях де часто перебувають діти. Ще одним неоспарімим перевагою цієї світлодіодним люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.22 kg |
| Висота | 120 mm |
| Габарити паковання | 42x42x12 |
| Діаметр основи | 400 mm |
| Довжина монтажної планки | 240 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Загальна потужність | 176 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.021 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 9680 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 690 mm |
| Ширина монтажної планки | 240 mm |
- Ціна: 3 230 ₴


