
влевовправо
Стельова лед люстра з пультом, диммером, підсвічуванням, 125W, хром
- В наявності
- Код: A8180/6HR 3col dim
3 080 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте трендову модель led люстри в хромованому виконанні.
Світлодіодна стельова люстра з пультом має декілька режимів регулювання колірної температури: холодний 6000К, нейтральний 4100К, теплий 3200К, LED підсвічування пристельової основи лед люстри, поєднаний режим - основне світло led люстри плюс світлодіодне підсвічування - все залежить від вашого настрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.93 kg |
| Висота | 160 mm |
| Габарити паковання | 35x35x13 |
| Діаметр основи | 290 mm |
| Довжина: | 780 mm |
| Довжина монтажної планки | 200 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Загальна потужність | 105 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.016 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 5775 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | на планку |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 3200 K |
| Ширина (Діаметр) | 560 mm |
- Ціна: 3 080 ₴


