
влевовправо
Світлодіодна люстра 3 кільця золото 180 Вт
- В наявності
- Код: D9711/800+600+400WH
5 200 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова кришталева LED‑люстра 180 Вт — золото, 2 кільця з пультом
Стельова світлодіодна кришталева люстра з двома кільцями у золотистому виконанні поєднує геометричну форму та чисте світло кристалів. Модель розрахована на потужність 180 Вт і, за належного планування освітлення, може забезпечувати комфортний рівень яскравості у приміщеннях площею до 30 м². До комплекту входить пульт дистанційного керування для плавного регулювання яскравості та зручного вмикання/вимикання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.86 kg |
| Висота | 180 mm |
| Габарити паковання | 85x85x9 |
| Довжина: | 1120 mm |
| Довжина монтажної планки | 820 mm |
| Довжина основи | 1120 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Призначення | для вулиці |
| Загальна потужність | 165 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.065 м3 |
| Світловий потік | 9075 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
| Ширина основи | 140 mm |
- Ціна: 5 200 ₴


