
влевовправо
Люстра стельова LED Diasha серія 8060 золото 70Вт
- В наявності
- Код: H8060/2+2HR 3col dim
1 690 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стельова люстра Diasha серія 8060, 70 Вт, золото створює комфортне освітлення в кімнатах площею до приблизно 12 м². Модель монтується впритул до стелі, керується з пульта та підтримує димування, зміну колірної температури й нічний режим. Конструкція з геометричними елементами привертає увагу, а акрилові розсіювачі пом’якшують світловий потік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.88 kg |
| Висота | 120 mm |
| Габарити паковання | 21x41x11 |
| Довжина: | 680 mm |
| Довжина монтажної планки | 300 mm |
| Довжина основи | 370 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Призначення | Для ванної |
| Загальна потужність | 69 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.009 м3 |
| Обладнання | світлодіодна підсвітка |
| Світловий потік | 3795 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 220 mm |
| Ширина основи | 110 mm |
- Ціна: 1 690 ₴


