
влевовправо
Настінний LED світильник для дзеркал 16 W сірий
- В наявності
- Код: 9520/S
1 110 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світлодіодний світильник 16 W у сірому кольорі створений для акуратної підсвітки дзеркал і картин та для локального акцентного освітлення. Модель пропонує направлене світло, плавне регулювання кута завдяки поворотному механізму і зручне керування через настінний вимикач. Компактний подовжений корпус із металу з матовим покриттям органічно поєднується з сучасними інтер’єрами: від мінімалізму до сканди чи лофту.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67 kg |
| Висота | 90 mm |
| Габарити паковання | 43x17x6 |
| Довжина: | 400 mm |
| Довжина монтажної планки | 80 mm |
| Довжина основи | 140 mm |
| Кількість в пакованні | 12 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 16 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.005 м3 |
| От стены | 230 mm |
| Світловий потік | 880 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина основи | 90 mm |
- Ціна: 1 110 ₴

