
влевовправо
Блок живлення 12 В, для підключення LED стрічки, 60Вт, 5А
- В наявності
- Код: NP-12v-60w-IP67
414 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення NP-12V-60W-IP67 від ТМ "Діаша" — це надійне, компактне та повністю герметичне джерело живлення для підключення LED стрічки в умовах будь-якої складності. Його витончений, але міцний металевий корпус має ребристу поверхню, що покращує тепловідведення при пасивному охолодженні. Повна заливка компаундом не тільки фіксує компоненти, але й забезпечує захист від вологи, пилу, конденсату, температурних перепадів і механічних вібрацій. Вхідний фільтр очищує електроживлення від шумів та перешкод, а ступінь захисту IP67 гарантує стабільну роботу навіть за прямого впливу води чи пилу. Ця модель створена для довготривалого використання з високим рівнем безпеки в побутових і професійних інсталяціях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Тип | Побутової |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28 kg |
| Висота | 22 mm |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Габарити паковання | 18x7x3 |
| Довжина: | 152 mm |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 60 W |
| Особливості | Вхідний фільтр |
| Під'єднання | Кабель |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 44 mm |
- Ціна: 414 ₴
