
влевовправо
Тонкий керований блок живлення 12В, 60Вт, 5А
- В наявності
- Код: PPF-SY-B-12v-60w
396 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тонкий блок живлення 12В 60Вт 5А від ТМ «Діаша» PPF-SY-B-12V-60W — сучасна надійність у мінімалістичному форматі.
Витонченість інженерного мислення втілилася у моделі PPF-SY-B-12V-60W — це не просто блок живлення, це серце вашої освітлювальної системи, яке забезпечує стабільну, ефективну та безпечну роботу світлодіодних джерел світла. Ідеально підходить для живлення LED стрічок та точкових світлодіодних світильників, цей блок поєднує в собі мінімалізм, енергоефективність та технологічну надійність.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.23 kg |
| Висота | 20 mm |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Габарити паковання | 18x6x5 |
| Довжина: | 163 mm |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 60 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Під'єднання | DuPont |
| Сила тока | 5А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 55 mm |
- Ціна: 396 ₴

