
влевовправо
Тонкий керований блок живлення 12В, 15Вт, 1.2А
- В наявності
- Код: PPF-SY-B-12v-15w
232 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У світі сучасного освітлення важливу роль відіграють мініатюрні, але потужні компоненти, такі як тонкий керований блок живлення 12V 15W 1.2A PPF-SY-B-12V-15W. Його компактність, надійність та універсальність дозволяють інтегрувати пристрій у найрізноманітніші зони освітлення.
Цей керований блок живлення для лед стрічки забезпечує стабільну напругу 12 В при струмі 1.2 А, чого достатньо для живлення коротких ділянок LED підсвічування або точкових світильників. Його основне призначення — освітлення в меблях: кухонні гарнітури, гардеробні, вітрини.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.07 kg |
| Висота | 20 mm |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Габарити паковання | 15x6x5 |
| Довжина: | 124 mm |
| Кількість в пакованні | 100 |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 15 W |
| Під'єднання | DuPont |
| Сила тока | 1.25А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 55 mm |
- Ціна: 232 ₴

