
влевовправо
Тонкий керований блок живлення 24В, 36Вт, 1.5А
- В наявності
- Код: PPF-SY-24v-36w
324 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тонкий керований блок живлення PPF-SY-24V-36W від ТМ "Diasha" для LED стрічки.
Якщо ви шукаєте оптимальне рішення для локального освітлення чи меблевої підсвітки, блок живлення для світлодіодної стрічки моделі PPF-SY-24V-36W — саме той варіант, який поєднує компактність, енергоефективність і точне керування. Його електроніка захищена, а можливості підключення дозволяють інтегрувати пристрій у будь-який сучасний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15 kg |
| Висота | 17 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 15x6x5 |
| Довжина: | 150 mm |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 36 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Під'єднання | DuPont |
| Сила тока | 1.5А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 60 mm |
- Ціна: 324 ₴

