
влевовправо
Тонкий керований блок живлення 24В, 100Вт, 4,1А
- В наявності
- Код: PPF-SY-24v-100w
678 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тонкий керований блок живлення PPF-SY-24V-100W від ТМ "Diasha" для LED стрічки.
Сучасний дизайн інтер'єру потребує не лише стильного освітлення, а й надійної, компактної електроніки, яка не порушує естетику простору. Саме тому блок живлення для світлодіодної стрічки моделі PPF-SY-24V-100W є ідеальним вибором для тих, хто прагне досконалості у кожній деталі. Його тонкий корпус, кероване підключення та універсальна сумісність дозволяють легко інтегрувати його у меблеві конструкції, ніші, вітрини чи інші інтер’єрні рішення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25 kg |
| Висота | 21 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 20x6x5 |
| Довжина: | 200 mm |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 100 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Під'єднання | DuPont |
| Сила тока | 4.1 А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 60 mm |
- Ціна: 678 ₴

