
Герметичний блок живлення 12В, для LED стрічки, 80Вт, 6,66А
- В наявності
- Код: PPF-PW-IP68-12v-80w
534 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герметичний блок живлення 12В 80Вт 6,66А для LED стрічки від ТМ "Діаша".
На зображенні представлено професійний герметичний LED драйвер для світлодіодної стрічки, який поєднує в собі естетичну вишуканість та інженерну досконалість. Акуратний синій алюмінієвий корпус із матовим фінішем не тільки привабливо виглядає, але й ефективно відводить тепло, забезпечуючи тривалу роботу пристрою. Завдяки вбудованим монтажним вушкам і гнучким кабелям із зачищеними кінцями цей пристрій можна легко встановити навіть у важкодоступних місцях.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.34 kg |
| Висота | 22 mm |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Габарити паковання | 20x6x3 |
| Довжина: | 182 mm |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 80 W |
| Сила тока | 6.6A |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 44 mm |
- Ціна: 534 ₴