
Герметичний блок живлення 12В, для LED стрічки, 45Вт, 3.75А
- В наявності
- Код: PPF-PW-IP68-12v-45w
312 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герметичний блок живлення 12В 45Вт 3,75А для LED стрічки від ТМ "Діаша".
Перед вами потужний і надійний герметичний блок живлення, що поєднує в собі продуманий дизайн і передові технології. Його корпус виготовлений із якісного алюмінію синього кольору, що додає пристрою сучасного вигляду та підкреслює його професійну спрямованість. Обидві сторони оснащені зручними монтажними вушками для надійної фіксації в будь-якому положенні. Кабелі з зачищеними кінцями дозволяють швидко і безпечно підключити блок навіть в обмежених умовах.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.28 kg |
| Висота | 22 mm |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Габарити паковання | 17x5x3 |
| Довжина: | 142 mm |
| Кількість в пакованні | 100 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 45 W |
| Сила тока | 3.75A |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 37 mm |
- Ціна: 312 ₴