
Герметичний блок живлення 12В, для LED стрічки, 400Вт, 33.33А
- В наявності
- Код: PPF-PW-IP68-12v-400w
1 884 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний герметичний блок живлення 12В 400Вт 33,33А для LED стрічки від ТМ "Діаша".
Перед вами надпотужний вологостійкий блок живлення для LED стрічки, який вражає своїми технічними характеристиками, професійною надійністю та досконалим дизайном. Міцний алюмінієвий корпус синього кольору із анодованим покриттям не лише захищає внутрішні компоненти, а й ефективно відводить тепло, забезпечуючи довгу стабільну роботу пристрою. Завдяки ергономічним монтажним вушкам та гнучким кабелям із зачищеними кінцями встановлення і підключення блоку живлення стає максимально простим і безпечним.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.94 kg |
| Висота | 36 mm |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Габарити паковання | 31x10x5 |
| Довжина: | 270 mm |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 400 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Сила тока | 33.3A |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 78 mm |
- Ціна: 1 884 ₴