
Герметичний блок живлення 12В, для підключення LED стрічки, 300Вт, 25А
- В наявності
- Код: PPF-PW-IP68-12v-300w
1 542 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герметичний блок живлення 12В 300Вт 25А для LED стрічки від ТМ "Діаша".
Перед вами професійний вологостійкий блок живлення для LED стрічки, який поєднує в собі максимальну потужність, виняткову надійність та інженерну довершеність. Синій анодований алюмінієвий корпус виглядає ефектно і водночас виконує роль потужного радіатора для ефективного тепловідведення. Завдяки наявності монтажних вушок і гнучких кабелів із зачищеними кінцями монтаж пристрою стає простим і безпечним навіть у складних умовах експлуатації.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.93 kg |
| Висота | 36 mm |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Габарити паковання | 29x9x4 |
| Довжина: | 234 mm |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 300 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Сила тока | 25A |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 74 mm |
- Ціна: 1 542 ₴