
влевовправо
Блок живлення 24В, із захистом від дощу, 120Вт, 5А
- В наявності
- Код: PPF-PW-IP54-24v-150w
324 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформатор для світлодіодної стрічки PPF-PW-IP54-24V-120W від ТМ "Diasha".
Якщо ви шукаєте надійний блок живлення для лед стрічки для роботи в умовах підвищеної вологості, модель PPF-PW-IP54-24V-120W — саме той варіант, який поєднує в собі захист, ефективність і довговічність.
Як правильно обрати потужність блока живлення для LED стрічки або світильника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21 kg |
| Висота | 190 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 20x8x5 |
| Кількість в пакованні | 80 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 150 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Особливості | Вхідний фільтр |
| От стены | 43 mm |
| Під'єднання | Гвинтові клеми |
| Сила тока | 6.25A |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип охолодження | Вентилятор |
| Ширина (Діаметр) | 75 mm |
- Ціна: 324 ₴
