
влевовправо
Блок живлення 12В, із захистом від дощу, 70Вт, 5,83А
- В наявності
- Код: PPF-PW-IP54-12v-70w
240 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення PPF-PW-IP54-12V-70W для світлодіодних стрічок Diasha.
Компактний та елегантний блок живлення для світлодіодної стрічки PPF-PW-IP54-12V-70W від ТМ "Diasha" створений для надійного живлення вашого освітлення навіть у складних умовах. Завдяки захищеному алюмінієвому корпусу з пасивним охолодженням цей пристрій не тільки ефективно працює, але й чудово виглядає при будь-якому варіанті монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18 kg |
| Висота | 128 mm |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Габарити паковання | 14x8x5 |
| Кількість в пакованні | 100 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 70 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Особливості | Вхідний фільтр |
| От стены | 42 mm |
| Під'єднання | Гвинтові клеми |
| Сила тока | 5.8A |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Ширина (Діаметр) | 75 mm |
- Ціна: 240 ₴

