
влевовправо
Блок живлення для LED стрічки, 12V, 300Вт, 25А
- В наявності
- Код: PPF-A300w-12v
432 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення для LED стрічки 12V 300W 25A PPF-A300W-12V від ТМ Diasha.
Блок живлення PPF-A300W-12V є еталоном серед пристроїв для професійного освітлення, адже поєднує в собі надзвичайну потужність, надійність і довговічність. Його конструкція базується на міцному алюмінієвому корпусі із пасивним охолодженням, що забезпечує ефективний тепловідвід навіть при інтенсивній експлуатації. Всередині всі елементи залиті компаундом, що захищає їх від вологи, пилу та механічних пошкоджень, гарантуючи довготривалу стабільну роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 kg |
| Висота | 30 mm |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Габарити паковання | 21x6x4 |
| Довжина: | 200 mm |
| Кількість в пакованні | 60 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 300 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Особливості | compound |
| Під'єднання | Гвинтові клеми |
| Сила тока | 25A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 59 mm |
- Ціна: 432 ₴

