
влевовправо
Блок живлення для LED стрічки, 24v, 100Вт, 4.1А
- В наявності
- Код: PPF-A100w-24v
210 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення для світлодіодної стрічки PPF-A100W-24V від ТМ "Diasha".
Для надійної роботи світлодіодного освітлення важливо підібрати правильне джерело живлення, і блок живлення для лед стрічки PPF-A100W-24V від ТМ "Diasha" повністю відповідає цим вимогам. Це якісне рішення для живлення середньопотужних LED систем у домашніх та комерційних умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Тип | Побутової |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16 kg |
| Висота | 26 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 15x5x3 |
| Довжина: | 145 mm |
| Кількість в пакованні | 90 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 100 W |
| Особливості | compound |
| Під'єднання | Гвинтові клеми |
| Сила тока | 4.1A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 48 mm |
- Ціна: 210 ₴

