
Підсилювач для RGB LED стрічки
- В наявності
- Код: PC-H3-RGB-AMP-24A
240 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсилювач для RGB LED стрічки — рішення для стабільної роботи довгих світлодіодних ліній.
Якщо ви плануєте реалізувати великі проєкти з підсвічуванням або вже використовуєте довгі ділянки RGB стрічки, вам обов’язково знадобиться підсилювач для RGB LED стрічки. Цей компактний, але потужний пристрій забезпечує розширення сигналу керування, зберігаючи синхронність кольорів, яскравість і плавність ефектів по всій довжині системи освітлення.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 24 mm |
| Габарити паковання | 12x7x4 |
| Довжина: | 105 mm |
| Додатково | Підсилювач для LED стрічки, 3 канали * 8А |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 24 V |
| Загальна потужність | 576 W |
| Сила тока | 8Ax3CH |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ширина (Діаметр) | 64 mm |
- Ціна: 240 ₴