
влевовправо
WiFi контролер для RGBW стрічки
- В наявності
- Код: PC-H30-TUYA-RGBW-RF2.4-B
720 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WiFi контролер для RGBW стрічки PC-H29-TUYA-RGBW-RF24-A — повноцінне музичне освітлення під вашим керуванням.
Модель PC-H29-TUYA-RGBW-RF24-A — це вдосконалений WiFi контролер для RGBW LED стрічки, який поєднує в собі потужність, смарт-функціонал і повну свободу управління через додаток TUYA Smart або пульт дистанційного керування. Такий пристрій стане ідеальним серцем сучасного освітлення для вашої оселі, магазину, офісу або зони відпочинку.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.14 kg |
| Висота | 25 mm |
| Габарити паковання | 12x5x3 |
| Довжина: | 112 mm |
| Додатково | Музичний контролер з ДУ для RGBW стрічки, 4 канали, підключення до SMART-будинку |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 546 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Сила тока | 6Ax4CH |
| Ширина (Діаметр) | 39 mm |
- Ціна: 720 ₴
