
влевовправо
Ультратонкий блок живлення 24В, 72Вт, 3А, Олівець - stick
- В наявності
- Код: PPF-SL-C-24v-72w
214 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коли справа доходить до підсвічування сучасних інтер’єрів, на перший план виходить не лише функціональність, а й естетика та компактність. Саме таким критеріям відповідає ультратонкий блок живлення для лед стрічки моделі PPF-SL-C-24V-72W у форм-факторі "Олівець" від ТМ "Diasha".
Цей пристрій вирізняється вузьким видовженим корпусом, що дозволяє встановлювати stick блок живлення для світлодіодної стрічки у найвужчих нішах, профілях або за дзеркалами. Завдяки надійному кабельному підключенню, його легко інтегрувати в систему без зайвих перехідників чи конекторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09 kg |
| Висота | 18 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 37x10x2 |
| Довжина: | 300 mm |
| Кількість в пакованні | 100 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 72 W |
| Під'єднання | Кабель |
| Сила тока | 3А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 17 mm |
- Ціна: 214 ₴
