
влевовправо
Ультратонкий блок живлення 24В, 48Вт, 2А, Олівець - stick
- В наявності
- Код: PPF-SL-C-24v-48w
146 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У світі мінімалістичного освітлення та витонченого дизайну особливо важливо знайти компонент, який поєднує функціональність із непомітністю. Саме таким рішенням є ультратонкий блок живлення для лед стрічки моделі PPF-SL-C-24V-48W від ТМ "Diasha". Його компактний корпус ідеально маскується за дзеркалом, в алюмінієвому профілі або тонкій ніші.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07 kg |
| Висота | 18 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 37x10x2 |
| Довжина: | 280 mm |
| Кількість в пакованні | 150 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 48 W |
| Під'єднання | Кабель |
| Сила тока | 2 А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 17 mm |
- Ціна: 146 ₴
