
влевовправо
Ультратонкий блок живлення 24В, 24Вт, 1А, Олівець - stick
- В наявності
- Код: PPF-SL-C-24v-24w
101 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви шукаєте компактне, надійне та стильне рішення для підключення світлодіодного підсвічування, зверніть увагу на ультратонкий блок живлення для лед стрічки моделі PPF-SL-C-24V-24W від ТМ "Diasha". Цей пристрій stick-типу ідеально підходить для встановлення в обмежених просторах — за дзеркалами, в меблевих нішах, у декоративних профілях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04 kg |
| Висота | 18 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 20x10x2 |
| Довжина: | 160 mm |
| Кількість в пакованні | 250 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 24 W |
| Під'єднання | Кабель |
| Сила тока | 1А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 17 mm |
- Ціна: 101 ₴
