
влевовправо
Ультратонкий блок живлення 24В, 100Вт, 4.1А, Олівець - stick
- В наявності
- Код: PPF-SL-C-24v-100w
223 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ви шукаєте стильний, ефективний та майже непомітний блок живлення для лед стрічки, модель PPF-SL-C-24V-100W від ТМ "Diasha" — саме те, що потрібно. Цей ультратонкий led драйвер для світлодіодної стрічки 24в 100вт має витончену форму у вигляді «олівця» (stick), завдяки чому ідеально підходить для монтажу у вузьких нішах, за дзеркалами, в профілях або під полицями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09 kg |
| Висота | 18 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 37x10x2 |
| Довжина: | 340 mm |
| Кількість в пакованні | 100 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 100 W |
| Під'єднання | Кабель |
| Сила тока | 4.1 А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 17 mm |
- Ціна: 223 ₴
