
влевовправо
Блок живлення з плавним включенням та зміною яскравості, 24v, 60Вт, 2.5А
- В наявності
- Код: PPF-S4-24v-60w
288 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення з плавним вмиканням і зміною яскравості PPF-S4-24V-60W від ТМ "Diasha" для LED стрічки.
У проектах, де важлива точність освітлення та контроль над яскравістю, особливу роль відіграє блок живлення для світлодіодної стрічки з інтегрованими функціями. Модель PPF-S4-24V-60W від ТМ "Diasha" — це розумне поєднання стабільності, компактності та функціональності для сучасних LED систем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19 kg |
| Висота | 29 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 15x5x3 |
| Довжина: | 138 mm |
| Кількість в пакованні | 100 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 60 W |
| Особливості | compound |
| Під'єднання | Гвинтові клеми |
| Сила тока | 2.5A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 48 mm |
- Ціна: 288 ₴

