
влевовправо
Блок живлення з плавним включенням та зміною яскравості, 24v, 400Вт, 16,66А
- В наявності
- Код: PPF-S4-24v-400w
870 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення з плавним вмиканням і зміною яскравості PPF-S4-24V-400W від ТМ "Diasha" для LED стрічки.
Коли йдеться про максимальну потужність і абсолютну надійність, варто обрати блок живлення для світлодіодної стрічки PPF-S4-24V-400W — модель, що відповідає найвищим вимогам сучасних освітлювальних систем. Це рішення створено спеціально для масштабних проектів, де важлива стабільність, керованість та захист елементів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15 kg |
| Висота | 29 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 23x6x4 |
| Довжина: | 220 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 400 W |
| Особливості | compound |
| Під'єднання | Гвинтові клеми |
| Сила тока | 16.6A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 58 mm |
- Ціна: 870 ₴

