
влевовправо
Контролер для RGB LED стрічки
- В наявності
- Код: PC-H27-TUYA-RGB-RF2.4
426 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер для RGB LED стрічки PC-H27-TUYA-RGB-RF24 — досконале поєднання кольору, потужності та смарт-керування.
Модель PC-H27-TUYA-RGB-RF24 — це універсальний контролер для RGB світлодіодної стрічки, який поєднує в собі передові технології смарт-керування через мобільний додаток TUYA та класичне дистанційне управління за допомогою радіопульта. Він стане ідеальним рішенням для створення багатоколірного освітлення у будь-якому просторі — від вітальні до комерційної вітрини.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.14 kg |
| Висота | 23 mm |
| Габарити паковання | 9x5x3 |
| Довжина: | 86 mm |
| Додатково | Контролер для LED стрічки, 3 канали * 6А, підключення до SMART-будинку |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Напруга | 24 V |
| Загальна потужність | 432 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Сила тока | 6Ax3CH |
| Ширина (Діаметр) | 45 mm |
- Ціна: 426 ₴
