
влевовправо
Контролер з ДУ для RGBW стрічки
- В наявності
- Код: PC-H17-RGBW-RF2.4G-18A
420 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер для RGBW LED стрічки з сенсорним пультом PC-H17-RGBW-RF24G-18A — повний контроль над чотирьохканальним освітленням у ваших руках.
Цей сучасний контролер для RGBW лед стрічки з пультом стане ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт, гнучкість керування і максимальну насиченість кольорів у своїй світлодіодній системі. Модель PC-H17-RGBW-RF24G-18A розроблена для керування чотирьохканальними стрічками, що дозволяє не тільки змішувати базові кольори (червоний, зелений, синій), а й використовувати окремий білий канал для досягнення ідеального світлового балансу.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.14 kg |
| Висота | 23 mm |
| Габарити паковання | 13x13x3 |
| Довжина: | 86 mm |
| Додатково | Контролер з ДУ для RGBW стрічки, 4 канали * 6А |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 24 V |
| Загальна потужність | 576 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Пульт дистанційного керування | 1 |
| Сила тока | 6Ax4CH |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ширина (Діаметр) | 45 mm |
- Ціна: 420 ₴
