
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер для SPI стрічки PC-H3-SPI-3KEY-RF. Ідеальний вибір для стильного керування світлом.
Панель керування PC-H3-SPI-3KEY-RF — це бездротовий RF контролер для адресної SPI стрічки, який поєднує функціональність, естетику та простоту використання. Його лаконічний сучасний дизайн гармонійно вписується в будь-який інтер'єр: як сучасний мінімалізм, так і класичні стилі. А завдяки компактності він легко монтується на стіну або залишається прихованим — на вибір користувача.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 87 mm |
| Габарити паковання | 10x12x2 |
| Довжина основи | 155 mm |
| Додатково | Контролер для SPI стрічки, керування однокольорною адресною стрічкою |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Напруга | 24 V |
| Особливості | SPI, керування однокольорною адресною стрічкою |
| От стены | 13 mm |
| Ширина (Діаметр) | 87 mm |
| Ширина основи | 10 mm |
- Ціна: 228 ₴
